Metamorfozy

Metamorfozy - Stan Wawelsky | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stan Wawelsky
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Metamorfozy.pdf
ISBN
2140535103997

OPIS

(...) Alex strzela tylko raz – w głowę. Zwłoki układa w plastikowym worku. Potem jedzie do lasu i przenosi trupa do miejsca, gdzie znajduje się wykopany przez niego dół. Po zrzuceniu ciała zakopuje je wydobytą ziemią. Powierzchnię pokrywa kawałkami darni. Po pierwszym deszczu grób będzie niewidoczny nawet z bliska i niewyczuwalny dla zwierzyny. (...)

Rok temu przeszłam 9-dniowy detoks, podczas którego okropnie się głodziłam. Na... Program METAMORFOZA jest opracowanym przez Martę Gorącą programem treningów, gdzie każdy ma inny cel oraz inny bodziec.

Przestrzeń została zmieniona, wymieniliśmy łazienkę oraz kuchnię a tak ... Gabinet Masażu Metamorfoza to wyjątkowy punkt na mapie Zabrza. W naszym gabinecie możesz zażyć zdrowia i relaksu w ich najlepszej formie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI