Listy pisane atramentem, czyli rok z życia wdowca

Listy pisane atramentem, czyli rok z życia wdowca - Małgorzata Kalicińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Kalicińska
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
Listy pisane atramentem, czyli rok z życia wdowca.pdf
ISBN
6922615420735

OPIS

Małgorzaty Kalicińskiej (autorka) Najnowsza powieść autorki bestselleru wydawniczego „Dom nad rozlewiskiem”Listy (…) to ciepła, opowiedziana z humorem i charakterystyczną dla autorki swadą historia o stopniowym przywracaniu poczucia sensu i zaufania do świata,o poszukiwaniu radości w codzienności, o powrocie do patrzenia w przyszłość po stracie, o życiu w pojedynkę.Stefan od kilku lat jest na emeryturze. Zaradny, lubiący pracę w warsztacie, cały czas otwarty na zmieniający się świat. Planowali z żoną wspólną jesień życia,razem chcieli cieszyć się domem na obrzeżach miasta, uprawą ogrodu, wnukami.Nie było im to jednak dane. Po utracie żony Stefan stara się żyć dalej dla niej dalej, ale nie jest to łatwe. Czuje się osamotniony, wyizolowany, odsuwa się od rodziny i przyjaciół. Wycofuje się z życia towarzyskiego. Przypadek sprawia, że zaczyna z żoną „rozmawiać”, pisząc do niej listy. Chce poczuć znowu jej obecność, wsparcie w sprawach codziennych i większych lub mniejszych decyzjach. Stopniowo próbuje odnaleźć kontakt z sąsiadami. Niepewnie oferuje swoją pomoc przy remoncie ich domu, uczy się gotować, porządkuje pamiątki, wspomina i zyskuje nowych przyjaciół.Nie spodziewa się jak bardzo pisanie do Marii i obecność sąsiadów z tej samej ulicy będą dla niego ważne. Jak wiele jeszcze ma do zrobienia na emeryturze,a spełnienie życiowego marzenia jeszcze przed nim.

Kategorie. Literatura ... Listy pisane atramentem czyli rok z życia wdowca - Kalicińska Małgorzata - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Wydawnictwo Bauer Listy pisane atramentem, czyli rok z życia wdowca Małgorzata Kalicińska. Oprawa miękka: EAN: 9788362890620: Liczba stron: 372: Format: 140x205mm: Cena katalogowa: ... Listy pisane atramentem, czyli rok z życia wdowca (Małgorzata Kalicińska).

POWIĄZANE KSIĄŻKI