Zbrodnia po polsku

Zbrodnia po polsku - Aleksandra Rumin | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Rumin
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Zbrodnia po polsku.pdf
ISBN
3292808486327

OPIS

Na mieszkańców Warszawy pada blady strach, ponieważ na ulicach stolicy grasuje zabójca, który za cel obrał sobie młode kobiety. Jego tropem podąża kiepsko opłacany, ale niezwykle dzielny kwiat polskiej policji. Członkowie specjalnej grupy dochodzeniowej, na czele ze steranym życiem komisarzem, który zasłynął schwytaniem aż trzech seryjnych morderców, harują dzień i noc, by powstrzymać niebezpiecznego maniaka. Mogą liczyć na pomoc szkolonego za granicą profilera, wschodzącej gwiazdy polskiej prokuratury, rzeszy ekspertów, a nawet hierarchów kościelnych oraz samego ministra spraw wewnętrznych i administracji, ale dochodzenie, niestety, stoi w miejscu. Kiedy w wyniku przecieku wychodzą na jaw drastyczne szczegóły zbrodni, rozpętuje się medialna burza, a „góra” domaga się natychmiastowych wyników. Czy niestrudzonym stołecznym policjantom uda się złapać zwyrodnialca, zanim życie straci kolejna niewinna kobieta?

Informacja o produkcie. Nr katalogowy: MR08352237.

Czy ze Zbrodnią po polsku będzie podobnie? Aleksandra Rumin - Zbrodnia po polsku. Pierwsza przeczytana książka w tym roku, to komedia kryminalna, czyżby to coś zwiastowało? Aleksandra Rumin i jej Zbrodnia po polsku wpadła w moje ręce przez Kaśkę z bloga Sklerotyczka, od tak bo zgadałyśmy się, że jestem jej ciekawa.Autorkę kojarzę głównie przez zabawne okładki jej książek. Mieszkająca na peryferiach miasta gospodyni domowa, Gertrude Baniszewski, więzi w piwnicy dwie młode dziewczyny. Jednakże najnowsze dzieło autorki - „Zbrodnia po polsku" - ma szansę stać się najlepszym w jej dotychczasowym dorobku literackim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI