Sierota, bestia, szpieg

Sierota, bestia, szpieg - Matt Killeen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Matt Killeen
WYMIAR
11,67 MB
NAZWA PLIKU
Sierota, bestia, szpieg.pdf
ISBN
7980377146134

OPIS

„Bękarty wojny” dla nastolatków. Lato roku 1939. Dla Żydów dobry moment na opuszczenie Berlina już dawno minął. Po tragicznej w skutkach próbie ucieczki piętnastoletnia Sara – sprytna i impulsywna gimnastyczka – zostaje sama jak palec. Ale gdy już się wydaje, że szczęście ją opuściło, los stawia na jej drodze brytyjskiego szpiega, a ten składa jej propozycję nie do odrzucenia. Jeśli Sara pomoże mu w pewnej niebezpiecznej misji, on wywiezie ją z Niemiec. Sara przyjmuje więc fałszywą tożsamość, wstępuje do elitarnej szkoły dla córek nazistów i rozpoczyna grę o wszystko.

Akcja utworu rozgrywa się podczas II wojny światowej. Opowiada historię niemieckiej Żydówki Sary, która zostaje zwerbowana przez agenta i staje się szpiegiem.

Byłam zła, wściekła, poruszona, oburzona, smutna, zszokowana, wstrząśnięta. Jednak pojawiły też się momenty, kiedy na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Bękarty wojny dla młodzieży, czyli Sierota, bestia, szpieg Matt Killeen..

POWIĄZANE KSIĄŻKI