Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima

Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima - Urszula Sieńkowska-Cioch | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Sieńkowska-Cioch
WYMIAR
5,24 MB
NAZWA PLIKU
Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima.pdf
ISBN
1631128055184

OPIS

W lesie jeża Szymona jesień pachnie liśćmi i późnymi jagodami. Piaszczysta droga grzeje łapki, a łąka kusi przygodami, ale mama pospiesza – muszą zdążyć przed nocą do legowiska. Gospodarz już im je uszykował na zimę. Jeszcze tylko kilka słów zamienionych z przyjaciółmi z gospodarstwa i czas na sen.Tak zaczynają się przygody małego jeżyka w lesie. Sprawdźcie, co porabia jesienią i zimą, dlaczego nie słucha mamy i czemu nie może spać w zimową noc.

Tak zaczynają się przygody małego jeżyka w lesie. Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima - W lesie jeża Szymona jesień pachnie liśćmi i późnymi jagodami.

Gospodarz już im je uszykował na zimę. Jeszcze tylko kilka słów zamienionych z przyjaciółmi z gospodarstwa ... Napisz recenzję o produkcie: Przygody jeża Szymona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI