Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima

Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima - Urszula Sieńkowska-Cioch | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Sieńkowska-Cioch
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima.pdf
ISBN
3827862947672

OPIS

W lesie jeża Szymona jesień pachnie liśćmi i późnymi jagodami. Piaszczysta droga grzeje łapki, a łąka kusi przygodami, ale mama pospiesza – muszą zdążyć przed nocą do legowiska. Gospodarz już im je uszykował na zimę. Jeszcze tylko kilka słów zamienionych z przyjaciółmi z gospodarstwa i czas na sen.Tak zaczynają się przygody małego jeżyka w lesie. Sprawdźcie, co porabia jesienią i zimą, dlaczego nie słucha mamy i czemu nie może spać w zimową noc.

Dodaj recenzję. Inne książki tego autora > Dodaj do schowka.

Jeszcze tylko kilka słów zamienionych z Sprawdź niskie ceny i kup Przygody jeża Szymona w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Przygody jeża Szymona - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Przygody jeża Szymona i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Przygody jeża Szymona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI