Pakiet: Nie patrz / Nie wiesz wszystkiego

Pakiet: Nie patrz / Nie wiesz wszystkiego - Marcel Moss | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Moss
WYMIAR
10,38 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Nie patrz / Nie wiesz wszystkiego.pdf
ISBN
3803043937214

OPIS

Bestsellerowe thrillery psychologiczne wschodzącej gwiazdy polskiego kryminału!„Nie patrz” opowiada o tym, jak łatwo za pomocą Internetu można zrujnować komuś życie poprzez szerzenie hejtu i fałszywych oskarżeń. To też krytyka mediów i influencerów, którzy dzięki swoim ogromnym zasięgom mają możliwość manipulowania odbiorcami na masową skalę.„Nie wiesz wszystkiego” to szokujący thriller, który porusza problemy dzisiejszej młodzieży.To thrillery, na który czeka cały Internet.

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Polska Księgarnia.nl - Kupuj polskie książki w Holandii i Belgii.

Z jednej strony problemy nastolatek są bagatelizowane, zrzucane na „Ten wiek Czytaj dalej ", czy też hormony. "Nie wiesz wszystkiego" to kolejna książka Marcela Mossa, która bardzo mi się spodobała. Zostały tutaj poruszone ważne i trudne tematy, o których warto przeczytać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI