Mercedes-Benz

Mercedes-Benz - Paweł Huelle | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Huelle
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Mercedes-Benz.pdf
ISBN
1297313173650

OPIS

Kiedy bohater na początku lat dziewięćdziesiątych wsiada z instruktorką prawa jazdy do małego fiata, umiera ze wstydu. Prawie. Ratują go historie, które zaczyna snuć coraz bardziej zasłuchanej instruktorce. O babce, która wpadła citroenem pod pociąg pospieszny z Wilna do Lwowa, dziadku, któremu Sowieci zarekwirowali mercedesa... W jego opowieści zaczynają wkradać się wątki hrabalowskie, a w lusterku wstecznym czeski pisarz w czapce szofera uśmiecha się pod nosem.Przezabawna nostalgiczna opowieść o przeszłości, piknikach w sosnowych lasach, zawodach balonowych i cudownych chromowanych karoseriach.

Jest to pierwszy przednionapędowy samochód osobowy marki Mercedes-Benz. Jedną z innowacji wprowadzonych w tym modelu był system absorpcji siły zderzenia czołowego zwany „Sandwich". Samochody używane w Mercedes-Benz Duda-Cars to gwarancja pochodzenia, bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Ze sprawdzonym przebiegiem, przedłużoną gwarancją i po kontroli technicznej. Dowiedz się więcej .

POWIĄZANE KSIĄŻKI