Mercedes-Benz

Mercedes-Benz - Paweł Huelle | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Huelle
WYMIAR
11,40 MB
NAZWA PLIKU
Mercedes-Benz.pdf
ISBN
9732497743687

OPIS

Kiedy bohater na początku lat dziewięćdziesiątych wsiada z instruktorką prawa jazdy do małego fiata, umiera ze wstydu. Prawie. Ratują go historie, które zaczyna snuć coraz bardziej zasłuchanej instruktorce. O babce, która wpadła citroenem pod pociąg pospieszny z Wilna do Lwowa, dziadku, któremu Sowieci zarekwirowali mercedesa... W jego opowieści zaczynają wkradać się wątki hrabalowskie, a w lusterku wstecznym czeski pisarz w czapce szofera uśmiecha się pod nosem.Przezabawna nostalgiczna opowieść o przeszłości, piknikach w sosnowych lasach, zawodach balonowych i cudownych chromowanych karoseriach.

Kumulacja ofert na samochody osobowe z rocznika 2020 dostępne od ręki. Dowiedz się więcej .

Największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce Exclusive reports and current films: experience a broad range of topics from the fascinating world of Mercedes-Benz. To find out about offers in your location, please go to the local Mercedes-Benz website.

POWIĄZANE KSIĄŻKI