Dolina (książka audio)

Dolina (książka audio) - Bernard Minier | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bernard Minier
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Dolina (książka audio).pdf
ISBN
8973375577756

OPIS

NOWE ŚLEDZTWO MARTINA SERVAZA!„Myślę, że ktoś tutaj zachowuje się tak, jakby uważał się za Boga…”W jednej z pirenejskich dolin dochodzi do serii straszliwych morderstw. Podejrzewa się, że jakąś rolę w sprawie odgrywa pobliskie opactwo kryjące wiele sekretów. Miasteczko ogarnia chaos, mieszkańcy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Do akcji wkracza Martin Servaz, były komisarz policji w Tuluzie, którego przeszłość przywiodła do tego odciętego od świata miejsca. Nie wie, że przyjdzie mu się zmierzyć z niewyobrażalnym złem, gorszym niż najstraszliwszy koszmar…

Diaboliczny dr... Kometa nad Doliną Muminków. Książka audio CD MP3 - Kolejna część cieszącego się nieustającą popularnością cyklu książek fińskiej pisarki Tove Jansson w wersji do słuchania.

Dodaj do schowka. Na krawędzi otchłani (książka audio) Książka Dolina autorstwa Minier Bernard , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,91 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI