Doktor Lucid

Doktor Lucid - Aleksiej Wołkow | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksiej Wołkow
WYMIAR
12,89 MB
NAZWA PLIKU
Doktor Lucid.pdf
ISBN
9121696399668

OPIS

Witajcie w Ensk, mieście na Dalekim Wschodzie, zbudowanym przez Chińczyków po wojnie domowej. Są tu jeńcy niemieccy, starzy bolszewicy i tacy z żarliwymi poglądami antyradzieckimi. Po wojnie zamknięte miasto stało się widmem niespełnionej przyszłości w kraju rozwiniętego socjalizmu. Po ulicach współczesnego Emska przewijają się byli szpiedzy, dawni konspiratorzy i bohaterowie miejskich legend. Jednymi z nich jest tajemniczy Doktor Lucid. Kto to? Spadkobierca czerwonych Pinkertonów? Rosyjski Fantomas? A może pobratymca Fu Manchu czy Moriartiego?

[email protected] 42 231-39-01 ... Informacje o DOKTOR LUCID, WOŁKOW - 8778593446 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-05-14 - cena 29,90 zł Doktor Lucid, Wołkow, 26,9 zł.

Tak samo jest w przypadku głównego bohatera. Widać w nim inspiracje bohaterem zza oceanu, a tak naprawdę nie wiadomo kim jest - tajemniczą marą, demonem, superczłowiekiem. Doktor Lucid- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).

POWIĄZANE KSIĄŻKI