Bestia. Seria o komisarzu Eryku Deryle. Tom 7

Bestia. Seria o komisarzu Eryku Deryle. Tom 7 - Max Czornyj | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Czornyj
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Bestia. Seria o komisarzu Eryku Deryle. Tom 7.pdf
ISBN
5782869801235

OPIS

Seryjny morderca grasuje w Lublinie. Bestia powróciła.Skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności Igor Lubow - autor kryminałów, popełnia w celi samobójstwo. Mężczyzna odbywał wyrok za serię zabójstw dokonanych według fabuł własnych powieści. Po jego śmierci dochodzi do kolejnego morderstwa. Dokładnie takiego, jakie opisał w ostatniej książce. Tyle że ta książka nie została nigdy opublikowana. Sprawa trafia na biurko powracającego do zdrowia Eryka Deryło. Komisarz wraz z Tamarą Haler muszą jak najszybciej rozwikłać zagadkę. Ostatnia książka Lubowa jest bowiem wyjątkowo krwawa, a zabójca ściśle trzyma się jej treści. Wszystko wskazuje na to, że już upatrzył swój następny cel. Gdzie jest granica między fikcją a rzeczywistością? A może wcale jej nie ma?

Przeczytaj recenzję Pokuta. Komisarz Eryk Deryło.

cena: 25,83 zł ... ,,Zjawa" jest kolejną książką z serii o Komisarzu Deryło, tym razem bez głównego udziału samego komisarza. Niektórych może to rozczarować, ale zapewniam, że nie będziecie mogli oderwać się od ,,Zjawy", a po przeczytaniu o makabrycznych zbrodniach ciężko będzie spać spokojnie. Seria o komisarzu Eryku Deryle.

POWIĄZANE KSIĄŻKI