Srebrzyste węże. Cykl Pozłacane wilki. Tom 2

Srebrzyste węże. Cykl Pozłacane wilki. Tom 2 - Roshani Chokshi | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roshani Chokshi
WYMIAR
5,48 MB
NAZWA PLIKU
Srebrzyste węże. Cykl Pozłacane wilki. Tom 2.pdf
ISBN
2589513726227

OPIS

Powracając do mrocznego, choć rozjaśnionego blaskiem luksusu świata powieści Pozłacane wilki z listy bestsellerów „New York Timesa”, Roshani Chokshi zabiera czytelników w kolejną pasjonującą podróż, pełną tajemnic i niebezpieczeństw.Séverinowi i jego drużynie udało się pokrzyżować plany Upadłemu Domowi, ale za zwycięstwo zapłacili straszliwą cenę i wszystkich wciąż dręczy poczucie winy. Rozpaczliwie pragnąc odkupienia, Séverin postanawia skorzystać z ryzykownej wskazówki, aby odnaleźć zagubiony przed wiekami przedmiot, który ma jakoby obdarzać swojego właściciela mocą równą mocy Boga.Dociera wraz z drużyną do mroźnej Rosji, gdzie zwierzęta z krystalicznego lodu przemierzają opuszczone pałace, a boginie strzegą śmiertelnie groźnych sekretów. W związku z serią zagadkowych morderstw bohaterowie zaczynają się zastanawiać, czy starożytny mit jest na pewno tylko mitem…Gdy na jaw wychodzą skrywane tajemnice i przypominają o sobie duchy przeszłości, Séverin i jego towarzysze dowiadują się o sobie wielu nowych rzeczy… A to, co odkryją, może poprowadzić ich zupełnie nieoczekiwaną drogą.To opowieść o ich śmiertelnie niebezpiecznej misji– a także o miłości i zdradzie.

Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Galeria Książki: Liczba stron: 400 ... Srebrzyste węże.

Kroniki Pandawów. ... „Pozłacane wilki" skradły moje serce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI