Pan Samochodzik i uroczysko

Pan Samochodzik i uroczysko - Zbigniew Nienacki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Nienacki
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Pan Samochodzik i uroczysko.pdf
ISBN
7274615269317

OPIS

Trzymacie w dłoniach książkę, która powstała, gdy serii o Panu Samochodziku nie było jeszcze w najśmielszych planach Nienackiego. Jednak już w tym debiutanckim tomie Pan Samochodzik zachwyca czytelnika niezwykłą umiejętnością dedukcji, wiedzą historyczną i wrażliwością na kobiece wdzięki.Wraz z grupą archeologów próbuje odkopać skarb w prastarym kurhanie, w czym uparcie przeszkadza im diabeł Kuwasa. Pan Samochodzik podąża jego śladem, odkrywając przy okazji straszną tajemnicę podziemi dwunastowiecznej romańskiej kolegiaty. Wpada też na trop pewnego sprytnego mordercy…

Data zakończenia 2020-06-01 - cena 21,05 zł Kup Pan Samochodzik i uroczysko w kategorii Literatura dziecięca taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobacz sam! Pan Samochodzik i Uroczysko Książka już od 16,49 zł - od 16,49 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

Publikacja dostępna jest również w ... Zbigniew Nienacki, Pan Samochodzik i uroczysko Trzymacie w dłoniach książkę, która powstała, gdy serii o Panu Samochodziku nie było jeszcze w najśmielszych planach Nienackiego. Jednak już w tym debiutanckim tomie Pan Samochodzik zachwyca czytelnika niezwykłą umiejętnością dedukcji, wiedzą historyczną i wrażliwością na kobiece ... Pan Samochodzik i uroczysko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI