Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic

Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic - Zbigniew Nienacki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Nienacki
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic.pdf
ISBN
7070079019324

OPIS

Pan Tomasz od dłuższego czasu próbuje schwytać przemytników ikon. Kiedy wydaje się, że śledztwo utknęło w martwym punkcie, muzealnik otrzymuje wiadomość w tej sprawie od zaprzyjaźnionego czeskiego profesora. Wyrusza więc do Pragi wraz ze swoim nowym podopiecznym – nieposłusznym dogiem niemieckim – by z profesorem i jego córkami rozwiązać nie tylko zagadkę ikon, ale także poznać tajemnicę blaszki alchemika Kelleya.Co łączy te dwie sprawy? Czy Panu Samochodzikowi uda się rozwiązać choćby jedną z zagadek? To już tajemnica tajemnic…

Pan Tomasz zamierza zgodnie z poleceniem dyrektora Jana Marczaka wyruszyć wraz z zastępem harcerzy w Bieszczady, aby zapobiec przemytowi starych ikon z Rzeszowszczyzny przez Pragę do Wiednia. Trop prowadzi do Pragi. Czas trwania: 9 godz.

Wyrusza więc do Pragi wraz ze swoim nowym podopiecznym - nieposłusznym dogiem ... Pan samochodzik pdf • pliki użytkownika krystynajb przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 071 Pan Samochodzik i WŁAMYWACZE.pdf, 072 Pan Samochodzik i SIÓDMY WOJOWNIK.pdf PanSamochodzik.net.pl Strona Główna » Zbigniew Nienacki i Pan Samochodzik » Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic » Tajemnica tajemnic i takie różne: Idź do strony: 1 2 » Poprzedni temat:: Następny temat: Przesunięty przez: Czesio1 2012-10-09, 14:45 Autoplay is paused. You're signed out.

POWIĄZANE KSIĄŻKI