Mysz w szaliku

Mysz w szaliku - Katarzyna Michalec | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Michalec
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Mysz w szaliku.pdf
ISBN
6062005170530

OPIS

Zbiór wierszyków logopedycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Utwory pomagają ćwiczyć wymowę głosek p, b, t, d, n, ś, ć, ź, dź, f, w, k, g, h, l, s, z, c, dz, sz, ż, cz, dż, r. Mogą być wykorzystywane w pracy logopedów, jak również stanowić materiał do ćwiczeń z dzieckiem w domu.Książka zawiera prace autorstwa Katarzyny Michalec z wydanych w formie e-booków "Wierszyków logopedycznych" i "Szumiących wierszyków", a także nowe utwory.

Mysz domowa ma ciało smukłe, głowę stosunkowo szeroką, o zaostrzonym pysku. Mysz działa od razu po wyjęciu z pudełka w systemie Windows 10. Będzie działać nawet wtedy, gdy nadal znajdujesz się na ekranie początkowej konfiguracji, na którym system Windows 10 prosi o włączenie pewnych uprawnień, skonfigurowanie Cortany i wybranie układu klawiatury. Jeśli w twoim domu zamieszkały dzikie myszy, musisz działać.Gryzą wszystko, co napotkają na swojej drodze, a przy tym mogą być nosicielami wielu chorób.

Mysz waży zaledwie 90 g. Dzięki temu masz gwarantowany komfort użytkowania zarówno w czasie wielogodzinnej rozgrywki online, jak i codziennej pracy z Internetem. Gatunki myszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI