Mikołaj Kopernik. Geniusz, który wstrzymał Słońce

Mikołaj Kopernik. Geniusz, który wstrzymał Słońce - Marcin Przewoźniak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Przewoźniak
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Mikołaj Kopernik. Geniusz, który wstrzymał Słońce.pdf
ISBN
3130316438921

OPIS

„Mikołaj Kopernik. Geniusz, który wstrzymał Słońce” to książka, która w bardzo zabawny, lekki sposób opowiada o życiu, dokonaniach i czasach jednego z najwybitniejszych Polaków. Dzięki niej można nie tylko poznać życiorys i dokonania Kopernika, ale także dowiedzieć się, jak się ubierał, co jadł, jak mieszkał, z kim walczył, gdzie podróżował. Mnóstwo pięknych ilustracji pozwoli poczuć klimat tych niezwykłych czasów.Fantastyczna propozycja dla wszystkich młodych ciekawskich.

Geniusz, który wstrzymał Słońce to książka, która w bardzo zabawny, lekki sposób opowiada o życiu, dokonaniach i czasach jednego z najwybitniejszych Polaków. Dzięki niej można nie tylko poznać życiorys i dokonania Kopernika, ale także dowiedzieć się, jak się ubierał, co jadł, jak ... Mikołaj Kopernik.

Byli w historii świata tacy ludzie, którzy zapisali się w niej tak mocno, że ich biografie wyrastają jak grzyby po deszczu. O tych ludziach każdy coś wie. Mikołaj Kopernik.

POWIĄZANE KSIĄŻKI