Marzenia zwierząt

Marzenia zwierząt - Katarzyna Michalec | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Michalec
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Marzenia zwierząt.pdf
ISBN
2708615212862

OPIS

Wesołe ilustrowane wierszyki, dzięki którym dzieci mogą rozwijać umiejętność czytania metodą sylabową (symultaniczno-sekwencyjną). Zabawne rysunki i niewielka ilość tekstu na stronie zachęcają do ćwiczeń i sprawiają, że nauka jest przyjemniejsza.Metoda sylabowa oparta jest na naturalnej skłonności mówienia sylabami. Może być stosowana zarówno do doskonalenia czytania, jak i nauki u dzieci z problemami edukacyjnymi.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Marzenia zwierząt. Czytanie metodą sylabową.

Zabawne rysunki i niewielka ilość tekstu na stronie zachęcają do ćwiczeń i sprawiają, że nauka jest przyjemniejsza.Metoda sy Marzenia zwierząt - opis produktu: Wesołe ilustrowane wierszyki, dzięki którym dzieci mogą rozwijać umiejętność czytania metodą sylabową (symultaniczno-sekwencyjną). Zabawne rysunki i niewielka ilość tekstu na stronie zachęcają do ćwiczeń i sprawiają, że nauka jest przyjemniejsza. Opis: Marzenia zwierząt - MICHALEC KATARZYNA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI