Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską

Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską - Wojciech Mann | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Mann
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską.pdf
ISBN
5588505923461

OPIS

Mistrz dystansu do świata i siebie w jedynej takiej rozmowieZnaki firmowe: głos, wygląd, poczucie humoru.Nie można go pomylić z nikim innym, jest niepowtarzalny.Uwielbiany przez słuchaczy i telewidzów. Wywołuje kontrowersje i potrafi włożyć kij w mrowisko.Radiowiec, osobowość telewizyjna, tłumacz, pisarz, rockman.Syn, mąż, ojciec.Po prostu Mann, Wojciech Mann.Długo dał się namawiać na tę rozmowę, a kiedy wreszcie się zgodził, nikt nie spodziewał się, że w trakcie prac nad książką w jego życiu nastąpi rewolucja i po 55 latach pracy opuści ukochaną radiową Trójkę, by zacząć kolejną przygodę - w Radiu Nowy Świat.Głos to osobista, szczera i bezkompromisowa opowieść o tym, jak zachować niezależność i pozostać sobąw każdych okolicznościach, bez zadęcia, z przymrużeniem oka i na luzie.Katarzyna Kubisiowska - dziennikarka „Tygodnika Powszechnego”. Absolwentka filmoznawstwa UJ. Współautorka książek Panorama kina najnowszego. 1980-1995. Leksykon oraz Lektury na ekranie, czyli mały leksykon adaptacji filmowych. Autorka książek Rak po polsku, biografii Jerzego Pilcha Pilch w sensie ścisłym i biografii Danuty Szaflarskiej Grać, aby żyć.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Grać, aby żyć", która opowiada o życiu Danuty Szaflarskiej. Wyjątkowo o godzinie 19! zapraszamy na spotkanie on line z Wojciechem Mannem i Katarzyną Kubisiowską. Rozmowę poprowadzi Wojciech Bonowicz.

Uwielbiany przez ... Mistrz dystansu do świata i siebie w jedynej takiej rozmowie. Znaki firmowe: głos, wygląd, poczucie humoru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI