Felek i Tola i nowy sąsiad

Felek i Tola i nowy sąsiad - Sylvia VandenHeede | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylvia VandenHeede
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Felek i Tola i nowy sąsiad.pdf
ISBN
9920789615092

OPIS

Felek i Tola teraz w wersji dla najmłodszych! Duży format, kartonowe strony i całkiem nowe przygody.W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola.Pewnej nocy budzi ich dziwny dźwięk. Po lesie rozlega się: „Uhuu, uhuu!”. A w dziupli drzewa obok ich norki pali się światło… Czy to duch? A może rabuś? Felek i Tola muszą to sprawdzić!Znacie i lubicie Felka i Tolę? Teraz będą się mogli z nimi zaprzyjaźnić także młodsza siostra i brat. Krótki tekst i duże ilustracje nie pozwolą maluchom się znużyć, kartonowe strony wytrzymają nawet najbardziej intensywną lekturę. A starsi wielbiciele lisa łakomczucha i roztropnej zajączki pewnie też chętnie dowiedzą się, jak to było, gdy puchacz Henio dopiero wprowadzał się do dziupli drzewa po sąsiedzku.Polecamy także drugi tom dla najmłodszych – Felek i Tola i balon Henia i tomy dla nieco starszych czytelników: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie, Felek i Tola i porywacze.

Po lesie rozlega się: „Uhuu, uhuu!". „Felek i Tola i nowy sąsiad" oraz „Felek i Tola i balon Henia" to świetne propozycje dla dzieci od 2. roku życia, w których wciągająca i żartobliwa fabuła spotyka się z uroczymi i równie zabawnymi ilustracjami.

Data zakończenia 2020-11-04 - cena 24,30 zł Felek i Tola i nowy sąsiad - Sylvia VandenHeede Felek i Tola w wersji dla najmłodszych! Duży format, kartonowe strony i całkiem nowe przygody. W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola.

POWIĄZANE KSIĄŻKI