Etyczne potępienie myślistwa

Etyczne potępienie myślistwa - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,11 MB
NAZWA PLIKU
Etyczne potępienie myślistwa.pdf
ISBN
2461910453932

OPIS

Książka ta warta jest jak największego propagowania, ma ona bowiem walory naukowe i zarazem pozwala na rozszerzenie wiedzy o omawianym zjawisku, co czyni z niej również książkę o walorach dydaktycznych. (…) Pokazuje ona z szerokiej perspektywy problem myślistwa: prawnej, językowej, etycznej, ewolucyjnej, kulturowej, społecznej, egzystencjalnej i teologicznej. Jest niezwykle dogłębnie przemyślanym zbiorem tekstów zawierających argumentacje przeciwko myślistwu (…) i określa strategie zmian społecznych związanych z eliminacją myślistwa z kulturowych wzorców zachowań.dr hab. Joanna Hańderek, prof. UJ

Wydawca: Universitas. Format najbardziej czytelny na komputerach stacjonarnych i dużych tabletach.

Do współpracy zaprosiłam wybitnych polskich badaczy: etyków, psychologów, pedagogów, prawników i biologów, reprezentujących różne ośrodki ... Etyczne potępienie myślistwa - pdf | Książka ta warta jest jak największego propagowania, ma ona bowiem walory naukowe i zarazem pozwala na rozszerzenie wiedzy o omawianym zjawisku, co czyni z niej również książkę o walorach dydaktycznych. (…) Pokazuje ona z szerokiej perspektywy problem myś | Humanities \ Philosophy Biological sciences \ Ecology and environmental protection | Etyczne potępienie myślistwa Data wydania: 2020-09-01 Data 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI