Dziedzictwo von Schindlerów

Dziedzictwo von Schindlerów - Wojciech Wójcik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Wójcik
WYMIAR
3,52 MB
NAZWA PLIKU
Dziedzictwo von Schindlerów.pdf
ISBN
7162794300209

OPIS

Na tropie mrocznych tajemnicLipiec 2000 roku. Z przedwojennego dworku nad Śniardwami znika bez śladu dwudziestoletnia dziewczyna. W okolicy krąży legenda, że odpłynęła starym jachtem von Schindlerów, który ostatni raz widziano latem 1939 roku. Wtedy również ktoś zaginął…Mija dwadzieścia lat. W okolicy Mikołajek były policjant Jacek Ligęza odkrywa ciało wybitnego twórcy kryminałów, Zygmunta Grodzickiego. Do grona uznanych pisarzy, którzy na zlecenie ekscentrycznego milionera Johanna von Schindlera, spisują zbeletryzowane dzieje jego rodowej posiadłości, dołącza debiutantka, Monika Łasicka. W spadku po Grodzickim otrzymuje do opracowania historię dziewczyny z jachtu. Odkrywa, że zmarły pisarz dobrze ją znał – przed laty stracił dla niej głowę, ale ona wybrała innego. Chłopaka z Mazur, który również zapadł się pod ziemię.Policja uznaje, że Grodzicki zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Innego zdania jest Jacek Ligęza, ale słowa byłego policjanta, zwolnionego ze służby za pijaństwo, znaczą tyle co nic. Poszukując prawdy, poznaje kolejne sekrety von Schindlerów. W tym ten najmroczniejszy…

wielkość całości - 3,7 MB rodzaj kompresji - RAR zawartość uploadu - pdf, epub, azw3 Jakość - dobra data wydania - 20 października 2020 kryminał, sensacja, thriller Lipiec 2000 roku. Z przedwojennego dworku nad Śniardwami znika bez śladu dwudziestoletnia dziewczyna. "dziedzictwo von schindlerÓw" wojciech wÓjcik 15 listopada, 2020 Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autora, pomimo, że jest to już ósma książka autora. Na tropie mrocznych tajemnic Lipiec 2000 roku.

Broszurowa ze skrzydełkami: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-820-2027-4: EAN: 9788382020274: Liczba stron: 696: Format: 140x205mm: Cena katalogowa: 45,00 zł ... W okolicy krąży legenda, że odpłynęła starym jachtem von Schindlerów, który ostatni raz widziano latem 1939 roku. Wtedy również ktoś zaginął… Mija dwadzieścia lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI