Wrocław. Miasto w biegu

Wrocław. Miasto w biegu - Krzysztof Plebankiewicz (zdjęcia) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Plebankiewicz (zdjęcia)
WYMIAR
12,50 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław. Miasto w biegu.pdf
ISBN
6639337219538

OPIS

"Miasto w biegu" to seria czarno-białych reporterskich albumów fotograficznych, poświęconych polskim miastom na co dzień i od święta. Krzysztof Plebankiewicz pokazuje je w nowym ujęciu, wydobywając ich klimat i niezwykłość. Odkrywając ich sekrety, udowadnia, że miasta to nie tylko zabytki, nowoczesne biurowce, ulice i parki, ale przede wszystkim ludzie, którzy tam żyją, bawią się i pracują – oni kształtują wizerunek, nadają charakter. W ujęciu Plebankiewicza polskie miasta tętnią życiem i kipią energią, choć nie brak też fotografii refleksyjnych i nastrojowych.Serię rozpoczynają trzy albumy: Warszawa, Trójmiasto oraz Wrocław, a wkrótce ukażą się kolejne – Kraków i Poznań.

11 stycznia 2021 Aktualności Leave a comment. ...

Plan miasta. Skuteczna reklama. 29 maja 2021, 8:00 (2 dni) - Fryderyka Chopina 27, Wrocław dla dzieci, festiwal, trening, dla kobiet, przeszkody, 10 km, 5 km, biegi towarzyszące, półmaraton 29 MAJ 8:00 (2 dni) Wrocław Najważniejsze szczegóły dotyczące biegu znajdziecie w regulaminie: >>>REGULAMIN<<< A tu przedstawiamy garść informacji: Bieg odbędzie się we Wrocławiu jednym z piękniejszych miast w Polsce, aby było ciekawiej zorganizujemy go na Biskupinie, zielonej dzielnicy miasta, choć ze względu na porę pewnie będzie bardziej biała. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w regulaminie: >>>REGULAMIN<<< A tu przedstawiamy garść szczegółów: Bieg odbędzie się we Wrocławiu jednym z piękniejszych miast w Polsce, aby było ciekawiej zorganizujemy go na Biskupinie, zielonej dzielnicy miasta, choć ze względu na porę pewnie będzie bardziej biała. W 2012 roku impreza stała się ogólnopolską, a od 2013 roku formuła zakłada 60 biegów, w 10 miastach, w okresie od września do marca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI