Szkice z przyszłości

Szkice z przyszłości - Jacek Ambrożewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Ambrożewski
WYMIAR
6,97 MB
NAZWA PLIKU
Szkice z przyszłości.pdf
ISBN
3350618006072

OPIS

Jak pokazać zdarzenia, które nigdy nie miały miejsca?Z tym niełatwym zadaniem mierzy się Jacek Ambrożewski, roztaczając przed nami panoramę przypuszczeń i wizji związanych z przyszłością.Ekspresyjne plansze składają się w całość, której celem nie jest dawanie gotowych odpowiedzi. Wręcz przeciwnie- otwiera ona przed czytelnikami niezbadaną przestrzeń, której migotliwemu urokowi ciężko się oprzeć.

Prostemu, oszczędnemu tekstowi towarzyszą swobodne, wciągające obrazy, które zachęcają do snucia fantastycznych wizji na temat przyszłości... "Szkice z przyszłości" i "Zeszyt do zabaw-Lokomotywa" otrzymały wyróżnienie w konkursie na Najpiękniejszą Książkę Roku 2013 organizowanym przez PTWK. Szkice z przyszłości Jacka Ambrożewskiego, z tekstem Zosi Frankowskiej.

W zamian otwierają przed ... Szkice z przyszłości to książka dla niepoprawnych marzycieli. Prostemu, oszczędnemu tekstowi towarzyszą swobodne, wciągające obrazy, które zachęcają do snucia fantastycznych wizji na temat przyszłości. Szkice z przyszłości to książka dla niepoprawnych marzycieli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI