Rzeka Wisła i jej rola w kampanii wrześniowej

Rzeka Wisła i jej rola w kampanii wrześniowej - Zbigniew Gnat-Wieteska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Gnat-Wieteska
WYMIAR
7,62 MB
NAZWA PLIKU
Rzeka Wisła i jej rola w kampanii wrześniowej.pdf
ISBN
4255612572170

OPIS

"Wisła - królowa polskich rzek odgrywała dużą rolę w naszej historii. Na przestrzeni dziejów stanowiła dużą przeszkodę, na kierunku wschód-zachód i odwrotnie. Na jej przedpolach niejednokrotnie dochodziło do starć zbrojnych. Na trwałe weszła do historii w 1920 r. - z okazji zwycięstwa nad bolszewicką nawałą, powstrzymania marszu "rewolucji proletariackiej" na zachód i cudu "nad Wisłą". Niewiele lat później, w 1939 r., była brana pod uwagę w polskich koncepcjach obronnych."

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. KUP «Rzeka Wisła i jej rola w Kampanii Wrześniowej - Gnat-Wieteska Zbigniew» [KSIĄŻKA] Autor: Gnat-Wieteska Zbigniew ★ Niska cena tylko: 41.99 ★ 30 dni na zwrot ★ Udane zakupy zrobisz na Dvdmax.pl ★. Rzeka Wisła i jej rola w Kampanii Wrześniowej - Gnat-Wieteska Zbigniew - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! 9. Rzeka Wisła i jej rola w kampanii wrześniowej / Zbigniew Gnat Wieteska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI