Mały zbój

Mały zbój - Anna Dmytruszyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dmytruszyńska
WYMIAR
12,15 MB
NAZWA PLIKU
Mały zbój.pdf
ISBN
6177179666671

OPIS

Niewielka, sympatyczna książeczka dla dzieci cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród rodziców na zakończonych właśnie Wrocławskich Promocjach Dobrych Książek. Ten zbiór dwunastu inteligentnych i zabawnych wierszyków, wprowadzających nas do zwariowanego świata dziecięcej wyobraźni, dopełniają jedyne w swoim rodzaju rysunki Kasi Kołodziej, znanej wrocławskiej ilustratorki.

Łatwo jest napisać prostą rymowankę dla malucha, dużo trudniej stworzyć wiersz, który zasługuje na miano poezji dziecięcej. Annie Dmytruszyńskiej się , Mały zbój, Księgarnia PWN Rzeszów zaprasza EBook Mały zbój Tuzin wierszy dla urwisów - pdf / Anna Dmytruszyńska , 15,49 zł, Łatwo jest napisać prostą rymowankę dla malucha, dużo trudniej stworzyć wiersz, który zasługuje na miano poezji "Mały zbój" to zbiór inteligentnych i zabawnych utworów, świetnie zilustrowanych przez Katarzynę Kołodziej.

Najnowsze wydanie Jak kupić dobry samochód używany, co koniecznie trzeba sprawdzić przez zakupem, czyli 10 niezbędnych kroków do sukcesu - to specjalny temat w Auto Świecie nr 7-8/2021, który od 15 lutego ... Mały zbój | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Wiersze | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek. [email protected] 42 231-39-01 ... eBook Mały zbój pdf.

POWIĄZANE KSIĄŻKI