Błonnik witalny abc

Błonnik witalny abc - Katarzyna Krawczyk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Krawczyk
WYMIAR
6,54 MB
NAZWA PLIKU
Błonnik witalny abc.pdf
ISBN
2606591880830

OPIS

Dokuczają Ci wzdęcia, zaparcia, niestrawność? Dowiedz się jak i dlaczego warto dbać o jelita.W obecnym świecie gdzie dominuje, pośpiech, stres, zły sposób odżywiania, kluczowym tematem stają się dolegliwości układu trawiennego. Zawarte w materiale informacje, pozwolą spojrzeć na zagadnienia nie tylko z punktu widzenia dolegliwości, ale ułatwią zaobserwować problem jako całość układów, jakim poddany jest człowiek w otaczającym nas świecie.Zagadnienia zawarte w poradniku zostały wyjaśnione w prosty i praktyczny sposób nie wgłębiając się w procesy biochemiczne, dzięki czemu są zrozumiałe dla każdego z nas.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... €6.61 - Dokuczają Ci wzdęcia, zaparcia, niestrawność? Dowiedz się, jak i dlaczego warto dbać o jelita.

Jest to suplement diety przeznaczony zwłaszcza dla osób dbających o zdrowy tryb życia. Jedną z najczęściej przytaczanych zalet tego produktu jest wspomaganie metabolizmu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI