Witamina D kluczem do zdrowia

Witamina D kluczem do zdrowia - Sarfraz Zaidi | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarfraz Zaidi
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
Witamina D kluczem do zdrowia.pdf
ISBN
2462325101091

OPIS

Będziesz mocno zdziwiony, że tak wiele twojego zdrowia, zależy od tak niewielkiej ilości witaminy D.Problem jednak w tym, że witamina D jest dość tania, a nawetdarmowa (gdy pozyskamy ją ze słońca). Właśnie dlategoani medycyna, która coraz bardziej staje się biznesem, ani politycy nie są kompletnie zainteresowani by cię poinformować, że jest potężną czarodziejską różdżką dla twojego zdrowia.Prawdopodobnie mieścisz się w grupie85% ludzi, którzy mają niedobórwitaminy D. Nawet jeśli kiedykolwiek łykałeś witaminę D zapewne brałeś ją w zalecanych oficjalnie dawkach, które jak się teraz okazuje są wielokrotnie za małe i właśnie dlatego nie przynosiły efektu.Dzięki niniejszej prawdopodobnie jedynej w Polsce książce o witaminie D, będziesz mógł skorzystać z rad amerykańskiego lekarza Sarfraz Zaidi, który od lat skutecznie leczy tysiące pacjentów właśnie uzupełniając niedoborów witaminy D. Prawdopodobnie nigdy nie będziesz w stanie udać się do niego z wizyta osobiście, ale to on pomyślał o tobie i napisał tę książkę. Czy masz może symptomy niedoboru Witaminy D?Och, gdyby ludzie tylko wiedzieli o tej cudownej i niezwykle skutecznej witaminie...

Problem jednak w tym, że witamina D jest dość tania, a nawet darmowa (gdy pozyskamy ją ze słońca). Właśnie dlatego ani medycyna, która coraz bardziej s Witamina D Kluczem do Zdrowia.

Zdrowie i dobre samopoczucie zależą nie tylko od opieki medycznej, jaką jesteśmy otoczeni, ale również od tego, czy nasz organizm otrzymuje wszelkie substancje, których z natury potrzebuje do ... Będziesz mocno zdziwiony, że tak wiele twojego zdrowia, zależy od tak niewielkiej ilości witaminy D. Problem jednak w tym, że witamina D jest dość tania, a nawet darmowa (gdy pozyskamy ją ze słońca).

POWIĄZANE KSIĄŻKI