Tęczowy kryształ

Tęczowy kryształ - Katarzyna Łysoń | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Łysoń
WYMIAR
10,9 MB
NAZWA PLIKU
Tęczowy kryształ.pdf
ISBN
8297138085666

OPIS

Akcja opowieści toczy się w niezwykłym świecie, który oprócz ludzi zamieszkują także inne, baśniowe istoty. Główny bohater, Dorian, staje pewnego dnia przed koniecznością wyruszenia w daleką podróż do krainy Terravii, o której niewiele słyszał. Zabiera ze sobą tytułowy Tęczowy Kryształ - klejnot o przedziwnej mocy, który każdemu posiadaczowi pozwala zajrzeć prosto w serce człowieka i przeniknąć kryjące się w nim złe zamiary. Podróż owa jest dla Doriana początkiem niezwykłych wydarzeń - okazuje się, że zadanie, które ma wykonać, jest o wiele trudniejsze, niż myślał. Po drodze za sprawą Tęczowego Kryształu wplątuje się w przygodę, w której zdobywa oddanych przyjaciół i zaciekłego wroga. A jest to dopiero początek, gdyż przekroczenie granicy Terravii to nowe niespodzianki i nowy wróg - potężny i zdradziecki czarodziej, który ma wiele powodów, aby Dorianowi przeszkodzić.

Kryształ tęczowy to minerał wewnętrznej ... Tęczowy Kryształ. już od 15,38 zł - od 15,38 zł, porównanie cen w 10 sklepach.

Główny bohater, Dorian, staje pewnego dnia przed koniecznością wyruszenia w daleką podróż do krainy Terravii, o której niewiele słyszał. Zabiera ze Opis: Kryształ Górski to bezbarwny, przezroczysty Kwarc (dwutlenek krzemu), stanowiący powszechny składnik wielu skał na Ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI