Ścieżki do domu

Ścieżki do domu - Karolina Sarna | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Sarna
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Ścieżki do domu.pdf
ISBN
8868801663430

OPIS

"Ścieżki do domu" to powstały w Indiach zbór czterech opowiadań. Uchoźczynię z Tybetu, lekarkę z Toronto, odwiedzających Polskę emigrantów Marcina i Martę oraz urodzonego w mazurskim miasteczku chłopca łączą poszukiwania metaforycznej ścieżki do domu, która jest jednocześnie kluczem do spełnienia. Ich duchowej podróży towarzyszą refleksje na temat ludzkiej egzystencji,przemyślenia dotyczące obecnego kształtu świata oraz filozoficzne dyskusje, o tym czym jest szczęście i skąd się bierze.Autorka mieszka w ośrodku medytacyjnym w Himalajach, gdzie praktykuje wgląd we własną naturę. Dokonane na ścieżce do siebie odkrycia oraz niezwykłe historie poznanych ludzi zainspirowały ją do napisania niniejszej książki.

Główne szlaki komunikacyjne, czyli dojście do domu oraz podjazd, muszą mieć wytrzymałą nawierzchnię i powinny być wykonane przez fachowców. Natomiast samodzielnie można wykonać te ścieżki, które pozwolą spacerować po różnych częściach ogrodu - na przykład modne dróżki z płyt luźno ułożonych. Różne projekty łączące podjazdy i ścieżki przedstawiają zdjęcia.

Jeśli ścieżki zaplanujemy w miejscu wydeptanych szlaków, z pewnością uzyskamy funkcjonalny układ dróżek. Wymiary. Ścieżki w ogrodzie - oryginalne pomysły na ścieżki ogrodowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI