GabaGada. Gaba i pająk

GabaGada. Gaba i pająk - Iza Skabek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iza Skabek
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
GabaGada. Gaba i pająk.pdf
ISBN
1598202351009

OPIS

Gaba nie lubi się czesać. Nie lubi też być czesana, bo szczotka zawsze ją szarpie, a grzebień drapie i gryzie. Dlatego Gaba zbiera włosy w wielki kłąb na czubku głowy i ściąga gumką. Przegląda się w lustrze. Uważa, że wygląda bardzo dobrze.

Możecie czytać sami, albo przekonać mamę, tatę, babcię czy dziadka, a nawet... Gaba i Pająk, Skabek Iza, 11,3 zł. Zapraszamy do księgarni internetowej swiatksiazki.pl. W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray oraz gier PC, PS3 i Xbox. Książka Gaba i Pająk autora Iza Skarbek wydana w roku 2013 przez Spotart z kategorii Dla dzieci Literatura dziecięca - oprawa miękka - ISBN: 978-83-9266-828-2 TOP5: 1.

Możecie czytać sami, albo przekonać mamę, tatę, babcię czy dziadka, a ... "Gaba gada" to opowieści o dziewczynce, która bardzo dużo mówi. Nie jest niegrzeczna, po prostu wciąż się jej coś przydarza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI