Do Wyoming

Do Wyoming - Tadeusz Korzeniewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Korzeniewski
WYMIAR
9,25 MB
NAZWA PLIKU
Do Wyoming.pdf
ISBN
5252770478302

OPIS

To bardzo "inna" proza, niepodobna do utworów nagradzanych na rozmaitych konkursach literackich, pisana wbrew rozmaitym modom nakazującym pogoń za "medialnymi" tematami. Korzeniewski opowiada o swojej podróży za Ocean, o intelektualnym dojrzewaniu w Ameryce, o zetknięciu z zachodnią popkulturą, zjawiskiem poprawności politycznej i postmodernistycznej wrażliwości. To jakby jedna twarz Ameryki, bo tę drugą poznaje się dopiero opuszczając Nowy Jork, na przykład podróżując do Wyoming, bodaj najsłabiej zaludnionego stanu Ameryki. Tu triumfuje konserwatywna obyczajowość, choć przecież ekspansywne media i reklama też robią swoje. Ale nie ginie jednak religijna tęsknota, choć duchowa mapa wyznań rozpowszechnionych w Ameryce przypomina pstrokatą mozaikę. Wybiera się między wyznaniami tak jak między stylami mebli i modelami samochodów.

It is bordered by Montana to the north and northwest, South Dakota and Nebraska to the east, Idaho to the west, Utah to the southwest, and Colorado to the south. Things to Do in Cheyenne, Wyoming: See Tripadvisor's 27,053 traveler reviews and photos of Cheyenne tourist attractions. Find what to do today, this weekend, or in March.

Może istnieć więcej niż jedna definicja WY, więc sprawdź to na naszym słowniku dla wszystkich znaczeń WY ... Wybierasz się do Wyoming? Zobacz ciekawe miejsca i atrakcje jakie oferuje Wyoming. Sprawdź, które atrakcje turyści wybierali najczęściej! Sprawdź tłumaczenia 'Wyoming' na język Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI