W ścianach Dżangała

W ścianach Dżangała - Jacek Kantorczyk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Kantorczyk
WYMIAR
6,48 MB
NAZWA PLIKU
W ścianach Dżangała.pdf
ISBN
6878997640289

OPIS

W mediach co chwilę słyszy się, że ktoś zdobył kolejny wysoki szczyt. Największym marzeniem wspinających się ludzi jest na pewno Mount Everest. Jeśli został on już przez kogoś zdobyty, to prócz niego została cała Korona Świata, w skład której wchodzą najwyższe szczyty świata. Na tak wielkich wysokościach ludzie muszą wspomagać się tlenem, a do pokonywania kolejnych metrów trasy używają specjalistycznego sprzętu. Dyscyplina ta zaczęła się od tego, że każdy z nas ma potrzebę zdobywania. Jedni chcą zdobyć jak najlepsze stanowisko, a inni – szczyt niedostępny dla wielu innych. Wspinaczka wysokogórska znana jest z tego, że dopaść nas może zmienna pogoda i jesteśmy na ogromnych wysokościach. Niestety są to warunki skrajne nie tylko dla ludzkiego organizmu Przekonali się o tym Wojtek, Jacek, Ewa bohaterowie książki pt. „W ścianach Dżangała”. Ale czy to właśnie radość zdobycia kolejnego szczytu nie napędza ludzi do wspinania się na kolejne – jeszcze bardziej niebezpieczne i potężne?Książkę polecam nie tylko osobom zainteresowanym światem wspinaczki i wypraw w najwyższe góry i na najtrudniejsze ściany świata, lecz także wszystkim tym, którzy pragną poznać motywacje ludzi, u których realizacja marzeń i pasji jest igraniem ze śmiercią

Ludzi, którzy gotowi byli ryzykować ... Opis: W ścianach Dżangała - Kantorczyk Jacek?Dlatego też, ponieważ posiadałem ten dziennik, z dokładnymi zapiskami codziennie i na bieżąco uzupełnianymi, mogłem po latach napisać tą książkę i opisać w niej co ciekawsze fragmenty z życia naszej grupy i z tej mojej pierwszej wyprawy wysokogórskiej, a przez to uzmysłowić przeciętnemu czytelnikowi, jaką początkową drogę w ... W ścianach Dżangała 2013 . Jacek Kantorczyk ISBN:978-83-7900-102-6 - E-booki - Dom.

Autor: Jacek Kantorczyk Wydawnictwo: Psychoskok Rok wydania: 2013 Oprawa: miękka Liczba stron: 242 Format: 14.5 x 20.5 cm Numer ISBN: 9788379001019 Kod paskowy (EAN): 9788379001019 Książka jest zbiorem wspomnień i autobiograficznych przemyśleń Jacka Kantorczyka, odnoszącym się do wyprawy na masyw Dżangała położony w Rumunii. W ścianach Dżangała - opis produktu: `Dlatego też, ponieważ posiadałem ten dziennik, z dokładnymi zapiskami codziennie i na bieżąco uzupełnianymi, mogłem po latach napisać tą książkę i opisać w niej co ciekawsze fragmenty z życia naszej grupy i z tej mojej pierwszej wyprawy wysokogórskiej, a przez to uzmysłowić przeciętnemu czytelnikowi, jaką początkową drogę w swojej ... W ścianach Dżangała; W ścianach Dżangała . Jacek Kantorczyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI