Szukając jutra

Szukając jutra - Piotr Wołoszyk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wołoszyk
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
Szukając jutra.pdf
ISBN
3583874639121

OPIS

Książka pt."Szukając Jutra" opisuje skomplikowane losy Damiana, który po przykrych doświadczeniach w rodzinnym domu poszukuje sensu życia. Zanim jednak zaczął szukać owego sensu, stracił brata - jedyną osobę, którą tak naprawdę kochał. Mimo młodego wieku szuka ukojenia w alkoholu. Nie potrafi poradzić sobie z problemami, które go przerastają, dlatego chce zakończyć swój marny żywot, jednak nie ma odwagi targnąć się na swoje życie. Ostatecznie postanawia pomóc losowi i w tym celu, będąc młodym żołnierzem, zgłasza się jako ochotnik do wyjazdu na misje zbrojne.Los bywa jednak przewrotny i zamiast śmierci na wojnie Damian odnajduje miłość swojego życia. Zakochuje się w młodej pięknej Afrykance o imieniu Alu. Niestety, po krótkim czasie Damian i jego ukochana zostają rozdzieleni, gdyż żołnierz zostaje wydelegowany z misją do innego kraju.

Mimo młodego wieku szuka ukojenia w alkoholu. Autor pisząc książkę pt. „Szukając Jutra" jako, że jest praktykującym katolikiem chciał ukazać zagrożenie, jakie płynie z nieprzestrzegania choćby jednego Przykazania Bożego.

Nie potrafi poradzić sobie z problemami, które go przerastają, dlatego chce zakończyć ... Właśnie zrecenzowałem Szukając jutra. Książka opisuje skomplikowane losy Damiana, który po przykrych doświadczeniach w rodzinnym domu poszukuje sensu życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI