Pierwszy dzień

Pierwszy dzień - Maria Jerszow | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Jerszow
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Pierwszy dzień.pdf
ISBN
3887031253168

OPIS

Pięknie ilustrowana i opracowana książka Marii Jerszow, od wielu lat zajmującej się woluntarnie pedagogiką.Młody człowiek chciałby założyć rodzinę. Na razie ma dziewczynę i myśli o niej poważnie. Nie wie, jak się do tego zabrać, nie miał swojej rodziny, wychowywał się w placówkach opiekuńczych. Idzie do psychologa, aby wspólnie z nim opracować plan na rodzinny dom.W książce wykorzystana jest metafora budowy domu, która porządkuje prowadzone rozważania. Nie ma gotowych rad, tylko chwila zastanowienia nad poszczególnymi etapami i zagadnieniami (co jest naszym fundamentem, co daje nam podstawę i oparcie…).Tekst przeznaczony dla czytelników w różnym wieku. Młodzi ludzie mogą znaleźć w nim inspirację do przemyśleń, starsi również, nawet w okresie, który jest bardziej podsumowaniem niż nowym planem.Książka wydana drukiem pełnokolorowym na najwyższej jakości papierze Munken Pure, szyta nićmi. Tekst uzupełnia bogata warstwa ilustracyjna.

Wtedy też żegnamy jesień i zarazem witamy nową porę roku. Sprawdzamy, kiedy w 2020 ... Pierwszy dzień tygodnia był trze­cim dniem po śmierci Jezusa.

Nie pokryje się on jednak z astronomicznym pierwszym dniem, który przypadnie dzień wcześniej. 21 marca to przede wszystkim pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, ale również obchodzony przez uczniów Dzień Wagarowicza.. Kiedy Słońce wchodzi w znak Barana rozpoczyna się jako pierwsza astronomiczna wiosna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI