Morfirion

Morfirion - Paweł Skrobanek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Skrobanek
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Morfirion.pdf
ISBN
2074571122318

OPIS

Somya, młoda nastolatka, prowadzi normalne, spokojne życie do czasu, gdy… przybywają Narranie. Potem zdarzenia toczą się błyskawicznie, a ona, chcąc nie chcąc, staje w ich centrum. Czy zdoła odkryć tajemnice rodzinne i ochronić przyjaciół? Czy przetrwa krwawą olimpiadę?I co wspólnego może mieć ciemna energia z magią?Odpowiedź na te pytania może kosztować ją znacznie więcej niż życie, a walka staje się tym trudniejsza, że zaczynają działać siły, o których nawet Narranie nie mają pojęcia.

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ EBook Morfirion - mobi, epub, pdf / Paweł Skrobanek , 23,17 zł, Somya to 16-letnia, z pozoru normalna dziewczyna. Chodzi do szkoły, ma przyjaciół, kochających rodziców.

„Morfirion" to wciągająca lektura z gatunku science fiction i fantasy. Nie brak w niej zaskakujących zwrotów akcji, ciekawych przygód i techniki nie z tego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI