Między opętaniem a oczarowaniem

Między opętaniem a oczarowaniem - Stefania Jagielnicka-Kamieniecka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefania Jagielnicka-Kamieniecka
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Między opętaniem a oczarowaniem.pdf
ISBN
9710614072603

OPIS

Autorka w sposób sugestywny przedstawia nam doświadczenia samotnej matki, prześladowanej przez bezpiekę. Mówi o trudach jej życia na emigracji w Niemczech oraz latach ciężkiej psychozy, które doprowadzają ją do śmierci. Jakim człowiekiem będzie jej córka, jak będzie sobie radziła z życiowymi wyborami?Prędko zaczynamy odkrywać kolejne odpowiedzi, choć proces ten nie kończy się niemal do ostatniej karty książki. Główna bohaterka powieści "Między opętaniem a oczarowaniem", Dorota, jest piękną kobietą uwikłaną w liczne erotyczne przygody. Marzy jednak o Szymonie - swej młodzieńczej miłości. Los rozłączył ich wiele lat temu i od tego czasu nie mieli z sobą kontaktu.Powieść "Między opętaniem a oczarowaniem" stanowi ożywczy powiew wyrafinowanego erotyzmu na wydawniczym rynku nasyconym dosadnymi opisami seksu. Pulsuje ona bogactwem oryginalnych, barwnych postaci i ciekawymi opisami, zarówno romantycznego uczucia jak i cielesnych uniesień. Jest ona jednocześnie czymś więcej. Pokazuje ludzką stronę życia wraz z jego determinantami. Ścisłe związki między skutkiem, a przyczyną możemy obserwować na sinusoidach ludzkich pragnień i lęków.Czy romantycznej parze, rozłączonej przez okrutny los, uda się w końcu odnaleźć? - oto, obok innych ciekawych wątków, postaci i poważnych problemów, podstawowe pytanie towarzyszące czytelnikowi tej skomplikowanej opowieści o wielkiej miłości.

Pulsuje ona bogactwem oryginalnych, barwnych postaci i ciekawymi opisami, zarówno romantycznego uczucia jak i cielesnych uniesień. Jest ona jednocześnie czymś więcej. Między opętaniem a oczarowaniem; Między opętaniem a oczarowaniem .

Sprawdź i kup teraz w merlin.pl E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Między opętaniem a oczarowaniem, Stefania Jagielnicka-Kamieniecka w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Między opętaniem a oczarowaniem | Jagielnicka-Kamieniecka Stefania | Psychoskok. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Autorka w sposób sugestywny przedstawia nam doświadczenia samotnej matki, prześladowanej przez bezpiekę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI