Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji?

Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji? - Marek Stączek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Stączek
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji?.pdf
ISBN
9621628829216

OPIS

"Kolejna, i znów świetnie napisana, książka Marka Stączka. Tym razem autor "wziął na warsztat" jeden procesów umysłowych szczególnie wyróżniających ludzi w całym świecie przyrody a jednocześnie niezwykle skomplikowany - kreatywność. Stączek nie tylko przystępnie tłumaczy, co współczesna psychologia o nim wie, ale pokazuje, jak go rozwijać. Ten praktyczny aspekt książki będzie niezwykle cenny dla każdej osoby, dla której twórcze myślenie jest podstawą aktywności zawodowej. A może nie tylko... Bo bez kreatywności trudno wyobrazić sobie satysfakcjonujące życie, nie tylko to profesjonalne."Marcin Rotkiewicz, Polityka

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ.

Stączek nie tylko przystępnie tłumaczy, co współczesna psychologia o nim wie, ale pokazuje, jak go rozwijać. Ten praktyczny aspekt ... Kreatywność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI