Do czytającej list

Do czytającej list - Łukasz Nicpan | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Nicpan
WYMIAR
3,60 MB
NAZWA PLIKU
Do czytającej list.pdf
ISBN
2650463390127

OPIS

Zbiór siedemdziesięciu siedmiu wierszy Łukasza Nicpana czyta się jak powieść, jednym tchem. Jest to poezja bardzo współczesna, a zarazem przystępna, ponieważ środki artystyczne po mistrzowsku włączone są w strumień mowy potocznej. Lekturę ułatwia ponadto wyczuwalny rytm wierszy i gdzieniegdzie połyskujące rymy.Nie są to bynajmniej wiersze sentymentalne. Przepływające przez pamięć wspomnienia nasycają się zachwytem i rozpaczą, nabierając duchowego sensu. Jak chociażby ta zapamiętana podróż dziecka w zatłoczonym wagonie, ciągniętym przez sypiącymi iskrami parowóz, która stała się symbolem boskiego nieomal olśnienia, wstąpieniaw krąg narodzin i śmierci. Fascynująca lektura.

Niedawno moim obowiązkiem było przeczytanie lektury szkolnej Ten Obcy, nie podchodziłam do tego zbyt emocjonująco lecz gdy zaczęłam cytać tak mnie wciągnęło w czytanie że skończyłam ją w niecałe 4 dni! Do czytającej list, Nicpan Łukasz, 26,9 zł. Zbiór siedemdziesięciu siedmiu wierszy Łukasza Nicpana czyta się jak powieść, jednym tchem.

Budynek jest duży i ładny. Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone. Do czytającej list - Nicpan Łukasz - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI