Zielona Pompeje. Drogami Inków do Machu Picchu i jeszcze dalej

Zielona Pompeje. Drogami Inków do Machu Picchu i jeszcze dalej - Roman Warszewski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Warszewski
WYMIAR
6,93 MB
NAZWA PLIKU
Zielona Pompeje. Drogami Inków do Machu Picchu i jeszcze dalej.pdf
ISBN
5441463772729

OPIS

Zielone Pompeje. Drogami Inków do Machu Picchu i jeszcze dalej to już trzeci album wydany w serii Siedem nowych cudów świata. Książka jest poświęcona ruinom Vilcabamby, ostatniej stolicy Inków. Została ona zbudowana po pojawieniu się hiszpańskich konkwistadorów w Państwie Inków, gdy doszło do powstania przeciwko przybyszom zza oceanu. Przegrywający kolejne potyczki Inkowie zaczęli się stopniowo wycofywać i na górzystym terenie w leśnych ostępach zbudowali swój ostatni bastion. Po ostatecznym upadku Królestwa Vilcabamby szybko on opustoszał i zarósł dżunglą, a w efekcie popadł w zapomnienie na długie lata.

Drogami Inków do Machu Picchu i jeszcze dalej to już trzeci album wydany w serii Siedem nowych cudów świata. Książka jest poświęcona ruinom Vilcabamby, ostatniej stolicy Inków.

Data zakończenia 2018-10-09 - cena 25 zł Zielone Pompeje. Drogami Inków do Machu Picchu i jeszcze dalej to już trzeci album wydany w serii Siedem nowych cudów świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI