Zginęła głupota! Powieść z niedalekiej przyszłości

Zginęła głupota! Powieść z niedalekiej przyszłości - Wacław Gąsiorowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wacław Gąsiorowski
WYMIAR
5,45 MB
NAZWA PLIKU
Zginęła głupota! Powieść z niedalekiej przyszłości.pdf
ISBN
8833235887587

OPIS

Zginęła głupota! jest jedyną książką fantastyczną napisaną przez znanego autora powieści historycznych – Wacława Gąsiorowskiego (wydaną pod pseudonimem Jan Mieroszewicz). Akcja książki napisanej w 1901 r. rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Hilary Światowidzki jest bankierem, prezesem i członkiem wielu honorowych towarzystw. Podwładnych oraz współpracowników traktuje z góry, często naciągając ich lub wymuszając na nich rozmaite ustępstwa. Pewnego dnia na ziemię spada kometa, która powoduje zanik głupoty ludzkiej. Życie Światowidzkiego z dnia na dzień staje się dużo trudniejsze...

Akcja książki rozgrywa się w XX wieku. Bohaterem powieści jest Hilary Światowidzki - bankier, członek elity, który dla tych co stoją niżej na drabinie ... powieść z niedalekiej przyszłości Wydawca Księgarnia A.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Zginęła głupota to jedyna powieść fantastyczna pióra naszego znakomitego pisarza Wacława Gąsiorowskiego, którą wydał pod pseudonimem Jan Mieroszewicz... Zginęła głupota! Powieść z niedalekiej przyszłości (MOBI) - Ceny już od 6,80 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Książka Zginęła głupota! Powieść z niedalekiej przyszłości pochodzi z wydawnictwa Ciekawe Miejsca.net.

POWIĄZANE KSIĄŻKI