Na nartach biegowych. W Krakowie i okolicach

Na nartach biegowych. W Krakowie i okolicach - Michał Franaszek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Franaszek
WYMIAR
9,62 MB
NAZWA PLIKU
Na nartach biegowych. W Krakowie i okolicach.pdf
ISBN
4882228578874

OPIS

„Na nartach biegowych w Krakowie i okolicach” to doskonała propozycja dla wszystkich krakowian i przyjezdnych, którzy szukają pomysłu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.Okolice Krakowa to raj dla narciarzy biegowych. Tereny na zachód od miasta są delikatnie pofałdowane, pełne fantazyjnych jurajskich dolin, z nieustannie zmieniającym się krajobrazem, a równocześnie łatwo dostępne. Na wschodzie rozpościera się Puszcza Niepołomicka, po której można niemal bez końca krążyć nieprzetartymi szlakami. I wreszcie na południu wznoszą się pasma pogórza, Beskidu Makowskiego i Beskidu Wyspowego, które dają przedsmak spotkania z górami.W przewodniku opisano trasy łatwe, dla osób początkujących, jak i trudniejsze, dla zaawansowanych biegaczy. Opisy tras są uzupełnione o liczne zdjęcia, poglądowe mapy, zaś poradnik techniczno-sprzętowy pomoże narciarzom przygotować się na odkrywanie uroków biegania zimą.

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Na nartach biegowych w Krakowie i okolicach" to doskonała propozycja dla wszystkich krakowian i przyjezdnych, którzy szukają pomysłu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Okolice Krakowa to raj dla narciarzy biegowych.

1) - styl klasyczny - krok naprzemianstronny - FILM Oprócz nart biegowych warto zaopatrzyć się również w przewodnik do narciarstwa biegowego i śladowego w Krakowie i okolicach! W promocji za 11 zł 🙂 bit.ly/2XNENh4 W Sklepach Podróżnika znajdziecie narty biegowe i śladowe w rewelacyjnych cenach. Montaż na miejscu!...

POWIĄZANE KSIĄŻKI