Bocian

Bocian - Grzegorz Hubert Gerek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Hubert Gerek
WYMIAR
6,67 MB
NAZWA PLIKU
Bocian.pdf
ISBN
9728293473546

OPIS

"Chyba każdy z nas przejeżdżając przez polską wieś zauważył na dachu stodoły, kominie, czy słupie telefonicznym gniazdo z siedzącym na nim dużym czarno-białym ptakiem o długim czerwonym dziobie. Bocian biały to ptak, o którym z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że niewątpliwie kojarzy się z Polską. Potwierdzeniem tego będzie fakt,że prawie - światowej populacji bocianów białych gniazduje na terenie naszego kraju - tak, co czwarty bocian na świecie jest Polakiem - to brzmi dumnie!"Ze wstępu

1. Ptak ten posiada szczególny status na Białorusi.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści publikowanych przez Stowarzyszenie Nasz Bocian oraz czytelników serwisu www.nasz-bocian.pl umieszczonych na każdym ekranie serwisu bez uprzedniej pisemnej zgody Zarządu Stowarzyszenia Nasz Bocian zabronione. Projekt domu z poddaszem Bocian 4 z garażem 2-st.

POWIĄZANE KSIĄŻKI