Toksyczni rodzice. Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie

Toksyczni rodzice. Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie - Susan Forward | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susan Forward
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Toksyczni rodzice. Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie.pdf
ISBN
7086587262202

OPIS

Pacjenci Susan Froward to ludzie, skatowani przez własnych rodziców. Fizycznie bądź psychicznie. Krytykowani, dręczeni okrutnymi żartami, przygniatani winą, napastowani seksualnie, czy... rozpaczliwie ochraniani. Niewielu z nich przed podjęciem terapii zdawało sobie sprawę z tego, że zostali zniszczeni destrukcyjnym wpływem „toksycznych” rodziców, umiejętnie zaszczepiających w dziecku wieczną traumę, poczucie znieważenia i poniżenia. Mają zachwiane poczucie własnej wartości prowadzące do samoniszczących zachowań. Zawsze, nawet niezależnie od faktycznych zasług, czują się bezwartościowi, niezależnie od kochającego partnera – niekochani, niezależnie od życiowego powodzenia – nieprzystosowani. Uczucia te wynikają w znacznej mierze z faktu, że jako dzieci zostali pozbawieni wiary w siebie i wpędzeni w poczucie winy. A stając się dorosłymi, nie potrafią zrzucić tego ciężaru, co odbija się na każdym aspekcie ich życia

Dostępność: wysyłamy w 3-4 dni ... Toksyczni rodzice Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie; Toksyczni rodzice Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie. średnia: 0.0 ocen: 0.

Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie" to pozycja rzucająca nowe światło na toksycznych rodziców: pokazuje konsekwencje, jakie przynoszą ich zachowania, ostrzega, jak zachowywać się w poszczególnych sytuacjach i jak pomagać bliskim. Toksyczni rodzice. Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI