Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania (książka audio)

Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania (książka audio) - Marek Stączek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Stączek
WYMIAR
7,35 MB
NAZWA PLIKU
Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania (książka audio).pdf
ISBN
7501444105386

OPIS

"Każdy z nas potrafi dawać dobre rady, jak poprowadzić dobre spotkanie, czyli: zapraszaj tylko tych, którzy są niezbędni, omawiaj to, co istotne, i dostosuj formę do liczebności grupy.Problem w tym, że niewielu potrafi na co dzień to spożytkować. Książka Marka Stączka pokazuje nam krok po kroku, w jaki sposób ze spotkania zrobić fantastyczny ładunek energetyczny dla siebie i zespołu. Mogę potwierdzić, że przy zastosowaniu tych wskazówek spotkania, czy to 4 - czy 40-osobowe, będą spełnieniem dla każdego menedżera."Renata Filipek-Baryłowska,Dyrektor komercyjny pionu klientów biznesowych,Netia S.A.

Wydawca: EdisonTeam.pl. Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze.

Książka Marka Stączka pokazuje nam krok po kroku, w ... ‎"Każdy z nas potrafi dawać dobre rady, jak poprowadzić dobre spotkanie, czyli: zapraszaj tylko tych, którzy są niezbędni, omawiaj to, co istotne, i dostosuj formę do liczebności grupy. Problem w tym, że niewielu potrafi na co dzień to spożytkować.

POWIĄZANE KSIĄŻKI