Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania

Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania - Marek Stączek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Stączek
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania.pdf
ISBN
7909467151035

OPIS

"Każdy z nas potrafi dawać dobre rady, jak poprowadzić dobre spotkanie, czyli: zapraszaj tylko tych, którzy są niezbędni, omawiaj to, co istotne, i dostosuj formę do liczebności grupy.Problem w tym, że niewielu potrafi na co dzień to spożytkować. Książka Marka Stączka pokazuje nam krok po kroku, w jaki sposób ze spotkania zrobić fantastyczny ładunek energetyczny dla siebie i zespołu. Mogę potwierdzić, że przy zastosowaniu tych wskazówek spotkania, czy to 4 - czy 40-osobowe, będą spełnieniem dla każdego menedżera."Renata Filipek-Baryłowska,Dyrektor komercyjny pionu klientów biznesowych,Netia S.A.

Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania Twoja ocena. Ocena ogólna. Spotkanie w organizacji.

Stan Nowy Wydawca ... Spotkanie w organizacji. Od frustrującego zebrania, do twórczego i efektywnego spotkania - Marek Strączek - opis audiobooka: Audiobook! Każdy z nas potrafi dawać dobre rady, jak poprowadzić dobre spotkanie, czyli: zapraszaj tylko tych, którzy są niezbędni, omawiaj to, co istotne, i dostosuj formę do liczebności grupy... Każdy z nas potrafi dawać dobre rady, jak poprowadzić dobre spotkanie, czyli: zapraszaj tylko tych, którzy są niezbędni, omawiaj to, co istotne, i dostosuj formę do liczebności grupy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI