Malarstwo biało - czerwone. Tom 2 [tom 10 MBC]

Malarstwo biało - czerwone. Tom 2 [tom 10 MBC] - Waldemar Łysiak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Łysiak
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Malarstwo biało - czerwone. Tom 2 [tom 10 MBC].pdf
ISBN
9014287687657

OPIS

Pierwszy tom 2 "Malarstwa biało - czerwonego" , będący dziesiątym tomem MBC to równie olśniewająca jak w poprzednich dziewięciu tomach wizja malarstwa, lecz tym razem malarstwa polskiego, w pasjonującym ujęciu Waldemara Łysiaka!

Osiem pierwszych tomów to historia malarstwa zachodniej i środkowej Europy, natomiast tomy 9 i 10 „MBC" to historia malarstwa polskiego („Malarstwo Biało-Czerwone"). Tom 10 jest zarazem ostatnim woluminem całego cyklu. Książka Malarstwo biało-czerwone.

Z wysyłką od 82,01 zł ... Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke Albumy; Malarstwo Biało-Czerwone. tom 2 (MBC 10) - Waldemar Łysiak audiobook; Rejestracja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI