Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV

Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV - Marcin Konarski (red.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Konarski (red.)
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV.pdf
ISBN
7510304404864

OPIS

Niniejszy tom jest czwartym z kolei, w którym prezentujemy Czytelnikom efekty badań naukowych z zakresu nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom ten jest dziełem 12 autorów, zarówno teoretyków, jak i praktyków, skupiających swoje zainteresowania naukowe na zagadnieniach związanych przede wszystkim z szeroko rozumianym prawem administracyjnym, jak również z innymi gałęziami prawa, gdzie wspólny mianownik dla dociekań naukowych stanowią podstawowe formy oceny działalności organów władzy publicznej, a mianowicie nadzór i kontrola. Poszczególni autorzy dokonują w swoich tekstach szczegółowej analizy przedmiotowych zagadnień ze szczególnym uwzględnieniem relacji zachodzących między organami władzy publicznej w Polsce. Przenikanie się kompetencji z kolei ma bardzo duży wpływ na działalność całego systemu prawnego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

zamówienie: 1 x sztuka: Koszt dostawy: Opis: Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce Tom 2 . Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce.

Poszczególne teksty prezentują prywatne poglądy Autorów i nie stanowią oficjalnego stanowiska instytucji, w których Autorzy pracują. Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce. Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów ... Nazwa katalogowa: Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce tom 1: Min.

POWIĄZANE KSIĄŻKI