Szalona siódemka

Szalona siódemka - Weronika Kowalska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Weronika Kowalska
WYMIAR
7,94 MB
NAZWA PLIKU
Szalona siódemka.pdf
ISBN
4032737780967

OPIS

Co może przydarzyć się, kiedy rodziców nie ma w domu? Dziesięcioletnia Zuzia właśnie ma okazję sie o tym przekonać. Kilk dni spędzonych w towarzystwie psa stróżującego, kota obronnego oraz najlepszch przyjaciółek...

i średnich Zdrowie Wszystkie kategorie Książki; Podręczniki Szkolne; Zabawki Szalona Siódemka to seria książek i audiobooków przeznaczona dla młodzieży. Wesoła, pełna humoru i niesamowicie wciągająca do czytania! Szalona Siódemka, czyli wielkie bieganie w Lubiatowie [ZDJĘCIA] Gmina Złotoryja po raz pierwszy zorganizowała bieg "Szalona Siódemka" na dystansie 7 kilometrów.

Szalona, pełna zabawnych przygód, książka o przyjaciółkach, które wyruszają na wakacyjną wyprawę. Okazuje się, że pobyt na wsi może być naprawdę ekscytujący.

POWIĄZANE KSIĄŻKI