Opowieść o czerwonej ziemi

Opowieść o czerwonej ziemi - Joanna Rajch | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Rajch
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
Opowieść o czerwonej ziemi.pdf
ISBN
6311189273537

OPIS

Wzruszająca, afrykańska opowieść o chłopcu mieszkającym w kenijskim Tsavo, który po śmierci rodziców miał zostać umieszczony w sierocińcu w Mombasie. Nie mogąc pogodzić się z losem ucieka na sawannę, gdzie czeka go niesamowita przygoda w świecie dzikich zwierząt.

Wzruszająca, afrykańska opowieść o chłopcu mieszkającym w kenijskim Tsavo, który po śmierci rodziców miał zostać umieszczony w sierocińcu w Mombasie. , Opowieść o czerwonej ziemi, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Wzruszająca, afrykańska opowieść o chłopcu mieszkającym w kenijskim Tsavo, który po śmierci rodziców miał zostać umieszczony w sierocińcu w Mombasie.

Nie mogąc pogodzić się z losem ucieka na sawannę, gdzie czeka go niesamowita przygoda w świecie dzikich zwierząt. Opowieść o czerwonej ziemi The tale of the red earth. Wersja dwujęzyczna angielsko/polska Opowieść o czerwonej ziemi - Joanna Rajch - opis książki: Wzruszająca afrykańska opowieść o chłopcu mieszkającym w kenijskim Tsavo który po śmierci rodziców miał zostać umieszczony w sierocińcu w Mombasie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI