Niedoparki powracają

Niedoparki powracają - Pavel Srut | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pavel Srut
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Niedoparki powracają.pdf
ISBN
1029004110332

OPIS

Dlaczego z pary skarpet tak często zostaje nam tylko jedna, nie do pary?To nie pies i nie pralka, nawet nie nasze własne bałaganiarstwo...Za kradzież skarpetek są odpowiedzialne stworki, które po prostu je zjadają - niedoparki.Przestańcie się dziwnie uśmiechać, niedoparki istnieją naprawdę!Jednak my, ludzie, widzimy je tylko jako rozmazane smugi. Zaraz, zaraz - nie czytaliście pierwszej części? Szybko to nadróbcie, a w drugiej...Niedoparek Hihlik jedzie do Afryki, żeby odnaleźć swoich rodziców. Co go tam czeka?Tymczasem w Pradze profesor Kędziorek niezbyt dobrze radzi sobie z prowadzeniem ośrodka dla bezdomnych niedoparków, członkowie byłego gangu Kudły Dederona nie są stworzeni do spokojnego życia. A co z ich przywódcą, Kudłą? Zginął podczas wyburzania baru Kilimandżaro. Przynajmniej tak się wszystkim wydawało...Niedoparki powracają to druga z trzech części najpopularniejszej czeskiej sagi dla dzieci ostatnich lat. Pierwszy tom, Niedoparki, podbił serca także polskich czytelników.W książce Niedoparki powracają pełne humoru pióro Pavla Šruta i rewelacyjna kreska Galiny Miklínovej znów dają nam tysiące powodów, byśmy rano, stojąc nad szufladą pełną skarpet nie do pary, nie powiedzieli "A niech to", tylko po prostu "Smacznego"!Trylogia Niedoparki to przebój wydawniczy w Czechach. Pierwszy tom otrzymał m.in. tytuł Książki Dziesięciolecia dla Dzieci i Młodzieży, od kilku lat trwają prace nad filmem animowanym 3D, który ma wejść do kin pod koniec 2015 roku.Polscy czytelnicy również pokochali niedoparki, książka doczekała się u nas nie tylko świetnych recenzji, ale także adaptacji teatralnej (szczeciński teatr Krypta), znalazła się w finale konkursu Dobre Strony 2013. Dużą popularnością cieszą się warsztaty plastyczno-literackie, na których dzieci mogą uszyć własnego niedoparka, oczywiście ze skarpetki.Wraz z książką do Polski trafiła pluszowa maskotka - podobizna głównego bohatera - niedoparka Hihlika.

Kiedy Kudła ginie, postanawia przejąć władzę w mieście. Jednak czy Kudła na pewno zginął? Ramon i Rumila Niedoparki powracają to druga z trzech części najpopularniejszej czeskiej sagi dla dzieci ostatnich lat.

Pierwszy tom ... jak tylko Niedoparki powracają się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI