Gówno się pali

Gówno się pali - Petr Sabach | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Petr Sabach
WYMIAR
3,57 MB
NAZWA PLIKU
Gówno się pali.pdf
ISBN
9316087877027

OPIS

Gówno się pali to zbiór zabawnych historii o odwiecznej walce płci, dorastaniu i miłości w czasach reżimu komunistycznego. Wszystko opowiedziane z typowo czeskim słodko-gorzkim humorem. Książka stała się bestsellerem u naszych południowych sąsiadów, a na jej podstawie został nakręcony kultowy film Pod jednym dachem (Pelíšky)

staruszków, którym typowo męska skłonność do rywalizacji wcale nie przeszła z wiekiem, dziewczynkę, zdecydowaną na operację zmiany płci, dziewięciolatka, który posiusiał się w nocy do łóżka, mamusię ... Gówno się pali na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Informacje o GÓWNO SIĘ PALI, PETR SABACH - 9786162052 w archiwum Allegro.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Używany - dobry. Mnóstwo knajpianych anegdot, zabawnych przygód z młodości, walka o niezależność w czasach byłego reżimu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI